Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk Kingston Now UV500 - 120GB + set për instalim

Kodi i produktit:
236170
EAN:
740617274196
Leximet IOPS:
79 000
Trashësia [mm]:
100,1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston SS5 UV500 është seria e hard disqeve SSD që ka përmirësuar të gjitha aspektet teknologjike nga paraardhësit e tij. Produkti vjen me shpejtësi më të lartë në boot dhe transferim të të dhënave sesa hard disqe klasike. Ai vjen me kontrollerin Marvell Dean i cili në kombinim me çipin 3D NAND Flash ju jep shpejtësi deri në 520 MB / s. SSD-ja vjen me kapacitet prej 120GB, mund krijuar me formatin SATA III, dhe, përpos shpejtësisë së lartë, ajo sjell dhe enkriptimin harduerik AES 256-bit. Poashtu, në pako vjen seti për montimin e hard diskut që përfshin kabllon SATA, aksesorët e montimit, kabllon USB dhe kornizat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617274196
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
18000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
60
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
SUV500B/120G
Lansuar:
3. 5. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Leximet IOPS:
79 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
41
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
520
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
320
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100,1
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Hard disk Kingston Now UV500 - 120GB + set për instalim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE