Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk portativ Transcend StoreJet 25M3G - 2TB, e gjelbërt ushtarake

Kodi i produktit:
232286
EAN:
760557840701
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 
Ju kurseni : 7.16   (9%)
72.34 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.03 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një hard disk portativ i fortë me madhësi 2.5'' dhe kapacitet të plotë prej 2TB. Për tu lidhur me pajisje përdorë portin USB 3.1 Gen 1 si dhe ofron transfer të shpejtë të të dhënave prej 5 Gbps. Avantazhi i saj është se gjithashtu përmban një sistem të mbrotjes nga përplasjet, kompletuar me një buton për ri-lidhje të shpejtë të tij.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557840701
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
2000
Kodi i prodhuesit:
TS2TSJ25M3G
Lansuar:
9. 3. 2018
Lartësia [mm]:
16.1
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
183
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
129,5
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE