Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Samsung SSD 860 EVO, 250GB

Kodi i produktit:
229476
EAN:
8806088933986
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
TRIM:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk është i shpejtë, i besueshëm dhe i përshtatshëm laptop dhe PC. Disku përdor teknologjinë më të fundit V-NAND 150 TBW dhe algoritme të fuqishme kontrolli. Shpejtësia e shkrimit arrin deri në 520 MB / s dhe ajo e leximit deri në 550 MB / s edhe në kushtet e përdorimit intensivë.

Vlerësimet

Super produkti
Shpejte, korrekt, produkti i njejte me specifikat e cekura.
Super SSD, laptopi per 10 sekonda eshte gati me punu, shum shpejt punon gjithqka ne laptop.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088933986
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
90 000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.5
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
150
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
250
Kodi i prodhuesit:
MZ-76E250B/EU
Lansuar:
1. 2. 2018
Lartësia [mm]:
6.8
Leximet IOPS:
98 000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
MLC:
Pesha (g):
50
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
520
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Hard disk Samsung SSD 860 EVO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE