Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk SSD Transcend 110S - 512GB

Kodi i produktit:
246150
EAN:
760557841708
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
PCI-Express NVMe
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 
Ju kurseni : 49.00   (40%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trascend PCIe SSD 110S ppërdor ndërfaqen PCI Express Gen3 x4 mbështetur nga standardi më i fundit NVMe për të përfituar nga performanca e gjeneratës së ardhshme. Kështu, programi synon aplikacionet më kërkesa të mëdha, të tilla si audio / video, lojërat dhe aplikacionet industriale, të cilat kërkojnë përpunim të vazhdueshëm të sasive të mëdha të të dhënave pa ngadalësuar sistemin. Transcend SSD Scope software është në dispozicion për shkarkim pa pagesë për Transcend SSD tuaj për të punar shpejtë dhe pa gabime. Monitoroni shëndetin e SSD-së tuaj me teknologjinë SMART, aktivizoni komandën TRIM për shpejtësi më të mirë, mbajeni firmware aktuale SSD dhe transferoni të dhëna nga hardueri origjinal në SSD të ri në vetëm pak klikime. Është një format SSD me performancë të lartë M.2, me një kapacitet prej 512 gigabajt dhe duke përdorur ndërfaqe si PCIe Gen3 x4 NVMe. Ka një shpejtësi leximi / shkrimi prej 1800/1500 MB / s, dhe është shumë rezistent ndaj dridhjeve dhe tronditjeve, dhe të gjithë do të vlerësojnë shpenzimet e saj të ulëta të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557841708
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
22
Kapaciteti i diskut SSD:
3D TLC
Kapaciteti [GB]:
512
Kodi i prodhuesit:
TS512GMTE110S
Lansuar:
6. 10. 2018
Lartësia [mm]:
3.58
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
8
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
1700
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
1 500
Teknologjia:
PCI-Express NVMe
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
80

Bashkangjitja Hard disk SSD Transcend 110S - 512GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE