Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk WD Red - 8TB

Kodi i produktit:
237597
EAN:
32132321212122
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
WD80EFAX

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD Red është hard disk i përshtatshëm për të gjitha serverat NAS që do ju sjell mjaftueshëm kapacitet për ruajtjen e të gjitha të dhënave tuaja virtuae. Nëse dëshironi performancë solide dhe afatgjate me kapacitet të madh, atëherë ky hard disk është zgjidhja e duhur për juve. Aksesori vjen me madhësi prej 3.5" dhe ka kapacitet prej 8TB. Pos kësaj, ai është ndërtuar në platformën SATA III (6Gb / s) që arrinë shpejtësi deri në 5400 rpm dhe ju ofron teknologjinë ekskluzive NASware 3.0 për kontrollim të 8 lokacioneve të ndryshme të serverave NAS.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
32132321212122
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
8 000
Kodi i prodhuesit:
WD80EFAX
Lansuar:
7. 6. 2018
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk WD Red - 8TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE