Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk WD Red Pro (FFBX) 3.5 "- 6TB

Kodi i produktit:
235284
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
WD6003FFBX
Lloji i hard diskut:
Brendshëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

263.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një hard disk me madhësi 3.5 " dhe një kapacitet prej 6 TB, i dizajnuar për serverët NAS. Disku përmban 256 megabaht madhësi dhe ka një ndërfaqe të shpejtë SATA III (6Gb / s) dhe një shpejtësi prej 7200 rpm. Ai ofron teknologji ekskluzive NASware 3.0 dhe është ideal për ruajtjen e mesme dhe të madhe të NAS me deri në 16 pozicione, duke siguruar një kohë mesatare më të lartë mes gabimeve (MTBF) deri në 1 milion orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
6 000
Kodi i prodhuesit:
WD6003FFBX
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
256
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disk WD Red Pro (FFBX) 3.5 "- 6TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE