Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Intel Core i7-9700

Kodi i produktit:
263964
EAN:
5032037159906
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Frekuenca operuese [MHz]:
3000
Frekuenca Turbo [MHz]:
4 700
I paketuar :

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
377.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Intel prezanton procesorë të rinj të gjeneratës së nëntë. Nëse jeni një lojtar që kërkon një eksperiencë fantastike të lojrave me shumë performancë për një transmetim të lehtë dhe regjistrim të pandërprerë të momenteve më të rëndësishme, ose një krijues që dëshiron të shpenzojë më pak kohë duke pritur krijimin dhe shpërndarjen, ky brez i ri procesorëve është gati.

Është një procesor jashtëzakonisht i fuqishëm i brezit të 9-të të Coffee Lee Refresh procesorë i dizajnuar për prizë LGA 1151. Ofron 8 bërthamë fizike (8 fije). Frekuenca e saj është 3.0 GHz deri në 4.7 GHz Turbo. Ajo ofron SmartCache 12 MB dhe një proces prodhimi prej 14 nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet memorien deri në 2666 MHz DDR4. Sigurisht që ka mbështetje për PCI-Express 3.0. TDP-ja e deklaruar nga prodhuesi është 65W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5032037159906
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Frekuenca operuese [MHz]:
3000
Frekuenca Turbo [MHz]:
4 700
I paketuar :
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i lidhjeve (threads):
8
Numri i modelit:
Core i7
Prizë:
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
TDP-ja mesatare [W]:
65

Bashkangjitja Intel Core i7-9700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE