Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Club3D DisplayPort 1.4 HBR3, 4m

Kodi i produktit:
247069
Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
9780201379624
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo reduktuese Club3D vjen me gjatësi 3 metra e dizajnuar për laptop, monitor, pc, tv dhe lidhet përmes lidhësit DisplayPort. Kabllo vjen me ngjyrë të zezë dhe mbështet rezolucionin 8K @ 60Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, Laptop, PC, TV
EAN:
9780201379624
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia m:
4
Kodi:
CAC-1069B
Lansuar:
26. 10. 2018
Lidhësit:
DisplayPort
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
2K, 4K, 8K, FullHD
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
DisplayPort (mashkull)
Prodhuesi:
Club3D
Ueb-i i prodhuesit:
Club-3d.com
Verzioni:
DisplayPort 1.4

Bashkangjitja Kabllo Club3D DisplayPort 1.4 HBR3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE