Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për rimbushje telefoni Type C,PEAR, CA-8273

Kodi i produktit:
144118pea
EAN:
6986591382739
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabllo për Android me material të cilësisë së lartë, me transmission të shpejt dhe efikas për mbushje, performance stabile. Produkt i testuar dhe i dëshmuar në cilësi. Sinkronizoni dhe transferoni të dhënat tuaja shpejt; Materiale të testuara dhe dizajnuara në mënyrë që të mbroni produktet tuaja; Dizajn bashkëkohor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6986591382739
Garancioni nga prodhuesi:
1 Vit
Prodhuesi:
Pear

Bashkangjitja Kabllo për rimbushje telefoni Type C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE