Kabllo USB Nikon UC-E21

Kodi i produktit:
147617
EAN:
4960759143839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VDU01301
Prodhuesi:
Nikon

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nikon UC-E21 është një kabllo USB origjinale për të lidhur fotoaparatët Nikon me kompjuter. Kablloja është e përshtatshme për: Nikon COOLPIX AW120, COOLPIX S5300, COOLPIX S9700, COOLPIX P600, COOLPIX P340, COOXPIX S9600 dhe COOLPIX S6800.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960759143839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VDU01301
Prodhuesi:
Nikon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE