Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo USB Nikon UC-E21

Kodi i produktit:
147617
EAN:
4960759143839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VDU01301
Prodhuesi:
Nikon

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nikon UC-E21 është një kabllo USB origjinale për të lidhur fotoaparatët Nikon me kompjuter. Kablloja është e përshtatshme për: Nikon COOLPIX AW120, COOLPIX S5300, COOLPIX S9700, COOLPIX P600, COOLPIX P340, COOXPIX S9600 dhe COOLPIX S6800.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4960759143839
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VDU01301
Prodhuesi:
Nikon

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE