Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamer digjitale Rollei Compactline 83,e zezë

Kodi i produktit:
139024
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
8
Prodhuesi:
Rollei
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
75

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rollei Compactline 83 është kamerë digjitale e lehtë për përdorim dhe realizim të fotove dhe videove. Ky model përmban një lentë me fokus e gjatësi prej 5.3 mm dhe ndjeshmëri F2.8. Lenta ka një sensor CMOS të ndjeshëm me një rezolucion deri në 8 MPx, e cila mundëson zmadhimin dhe detektimin e imazheve deri në 8x, ndërsa mundëson incizimin e videove me kualitet HD dhe rezolucion 720p. Si pjesë përbërëse, kamera ka një ekran LCD me 2.7", slot për kartë të memories të llojit SD, SDHC, MMC (me kapacitet maksimal deri në 32GB), në të cilën fotot ruhen në formatin JPEG kurse videot në formatin AVI. Poashtu, kjo kamerë ka port USB, bateri e rimbushëse Li-ion, dhe vjen me dimensione 100 x 59.8 x 18.4 mm dhe peshë 75g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
2,8
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
EAN:
4048805108374
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
5,3
Gjatësia minimale fokale [mm]:
5,3
Kodi i prodhuesit:
100837
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MMC, SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
400
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
100 x 59,8 x 18,4
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
75
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
8
Video incizues:

Bashkangjitja Kamer digjitale Rollei Compactline 83 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE