Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë digjitale Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm IS

Kodi i produktit:
233178
Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Pesha [g]:
475
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
548.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Canon sjell kamerën kompakte digjitale EOS 2000D që i ofron të gjithë entuziastëve të saj pajisje, kualitet dhe shpejtësi të lartë. Ky aparat kompakt kombinon procesorin e imazheve me senzorin 24.1 milion piksela për kualitet të jashtëzakonshëm të fotografisë ashtu siç ju sheh syri i juaj. Kamera poashtu është pajisur me ISO 100 deri në 6400 për imazhe HD në ambiente me pak dritë, mban ekranin me prekje (touch) me madhësi 3" ku mund t'i kontrolloni të gjitha konfigurimet e tij dhe mund të inçizoj me kualitet Full HD. Pos kësaj, kamera ka teknologjitë Wi-Fi, NFC, GPS ka portet USB Hi-Speed dhe mini HDMI, ka hapësirë për kartelë të memories SD, SDHC dhe SDXC, mban baterinë LP-E10 të kualitetit të lartë dhe është pajisur me lensin Canon EF-S 18-15mm IS II.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bayonet:
Canon EF, Canon EF-S
Blic të integruar:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292111859
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW
Formati i fajlleve audio:
Linare PCM
Formati i videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Imazh i kthjellët:
Kodi i prodhuesit:
2728C003
Kompresim të videove :
H.264
Lansuar:
20. 3. 2018
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Madhësia e senzorit:
APS-C
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
6000 x 4000
Mbulim i kuadros [%]:
95
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale ISO - video:
6400
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Numri i pikëve të fokusimit:
9
Numri maksimal i imazheve [fps]:
3+
Paketimi:
Trup me një lente
Përmasat [H x W mm]:
129 x 101,3 x 77,6
Pesha [g]:
475
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,1
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
920000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30p)
Shpejtësia e mbylljes:
1/4000
Sinkronizimi i blicit X-Sync [s]:
1/200
Teknologjia:
Micro USB, mini HDMi, mbështet NFC, Wi-Fi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE