Kamerë e makinës Lamax Drive C4

Kodi i produktit:
214481
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594175351309
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 
Ju kurseni : 26.00   (26%)
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Lamax Drive C4 është kamera e përsosur për inçizimin e vozitjes suaj në trafik. Pjesë përbërëse e kamerës është ekrani LCD 2.4 inch me Full HD inçizimin në 30 fps në formatin avi, kamera që zë fotografi 12 megapiksela, hapësira për SDHC kartelë memorie, këndi 140 shkallë i shikimit, lidhja me USB dhe dalja NTSC / PAL TV. Në pako përfshihën kamera LAMAX DRIVE C4, kablloja USB për rrymë, kablloja USB për transfer, mbajtësi i kamerës dhe manuali.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594175351309
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
8594175351309
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
LAMAX
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë e makinës Lamax Drive C4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE