Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë e makinës Lamax Drive C4

Kodi i produktit:
214481
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594175351309
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 30.00   (30%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Lamax Drive C4 është kamera e përsosur për inçizimin e vozitjes suaj në trafik. Pjesë përbërëse e kamerës është ekrani LCD 2.4 inch me Full HD inçizimin në 30 fps në formatin avi, kamera që zë fotografi 12 megapiksela, hapësira për SDHC kartelë memorie, këndi 140 shkallë i shikimit, lidhja me USB dhe dalja NTSC / PAL TV. Në pako përfshihën kamera LAMAX DRIVE C4, kablloja USB për rrymë, kablloja USB për transfer, mbajtësi i kamerës dhe manuali.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594175351309
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kodi i prodhuesit:
8594175351309
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
LAMAX
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë e makinës Lamax Drive C4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE