Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Fujifilm Instax MINI 9 - Flamingo Pink

Kodi i produktit:
INSTAX02
EAN:
4547410349467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550538
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410349467
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550538
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Rozë
Përmasat [H x W mm]:
116 x 118,3 x 68,2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
307
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE