Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Fujifilm Instax MINI 9 - Ice Blue

Kodi i produktit:
INSTAX03
EAN:
4547410349474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550679
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.00 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.42 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410349474
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550679
Lloji i baterisë:
Alkaline
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat H x W mm:
116 x 118,3 x 68,2
Pesha pa bateri dhe karta g:
307
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE