Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Fujifilm Instax Mini 9 - Smoke White

Kodi i produktit:
INSTAX01
Blic të integruar:
EAN:
4547410349450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550679
Lajmërues LED:

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Blic të integruar:
EAN:
4547410349450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16550679
Lajmërues LED:
Lloji i baterisë:
Alkaline
Madhësia e imazhit:
62 x 46 mm
Numri i baterive:
2
Përmasat mm:
116 x 118.3 x 68.2
Pesha g:
307
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE