Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Instax SQ6 - Aqua Blue

Kodi i produktit:
816961ab
EAN:
4547410394054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Fujifilm

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në një botë e cila po zhytet thellë e më thellë drejt digjitalizimit, Instax Square SQ6 ju ofron një alternativë me të njëjtin kualitet të fotografive dhe ju rikthen në nostalgjinë e kamerave më të vjetra. Me një mori konfigurimesh si Macro, Landscape, Double si dhe kombinim të ngjyrave dhe efekteve të ndryshme ju mund të shkrepni fotografi si një profesionist dhe të kapni imazhet ashtu siç i shihni me sy. Aksesori ju mundëson të shkrepni imazhe me madhësi 62 x 62 mm, merr rrymë nga 2 bateri lithium të llojit CR2 / DL CR2, është kompozuar nga 2 lense me 1: 12.6 aperturë, ka gjatësi fokale 65.75mm, si dhe i gjithë aparati ka madhësi prej 118.7 x 128.1 x 58 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410394054
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE