Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë JVC GZ-RY980, 4K UHD, e zezë

Kodi i produktit:
237017
Aspekt 16:9:
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Teknologjia:
Mini HDMI, USB, USB-C
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3840 x 2160

Si të porosisim në Gjirafa50?

678.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JVC GZ RY980 është kamerë e kualitetit të lartë që ju mundëson të kapni momentet më të bukura të jetës tuaj me kualitetit mahnitës dhe shumë të lartë. Me dizajnin e saj me rezistencë ndaj ujit, pluhurit, impaktit dhe ngricës ju do të mund të inçizoni në kushtet më ekstreme. Kamera e mban rezolucionin 4K UHD që i mundësohet nëpërmjet senzorit CMOS me 18.9 megapiksela 1 / 2.3", është pajisur me ekranin me prekje (touch) LCD me rezolucion prej 460k, ka protet mini HDMI, 1x USB-A, 1x USB-C, mban lensin me këndë të gjërë 29.9 mm 4K GT, ka baterinë me kapacitet deri në 5.5 orë inçizimi pa ndërprerë dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.3
EAN:
4975769453113
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Jashtme:
Kodi i prodhuesit:
4975769453113
Lansuar:
23. 5. 2018
Lloji i kamerës:
Për shtëpi
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
SDHC, SDXC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
JVC
Rezolucioni i ekranit LCD:
460000
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
18900000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3840 x 2160
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Mini HDMI, USB, USB-C
Zmadhim optik:
10

Bashkangjitja Kamerë JVC GZ-RY980 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE