Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Nikon Coolpix W300, e zezë

Kodi i produktit:
218611
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Mbështetje për 4K / UHD:
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

504.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotografimi me këtë kamerë është i thjesht dhe argëtues falë butonave të thjesht kontrollues dhe materialit jo-rrëshqitës që siguron mbajtje të fortë. Mbasi që ti keni bërë fotot, ju mund t'i shikoni ato në ekranin 3"TFT LCD 920,000 piksel i cili është i dukshëm në sajë të shtresës anti-reflektuese dhe kontrollit të shkëlqimit edhe në dritë të ulët ose në rrezet dierekte të diellit. Pavarësisht madhësisë kompakte, kamera ka material të fortë që garanton siguri edhe në kushtet më të këqija. Nikon Coolpix W300 mund të përdoret në ujë në 30 m thellësi deri në 1 orë pa përdorur mbështjellës waterproof sepse vetë kamera është e papërshkueshme nga uji me certifikim IPX8. Përveç që është e papërshkueshme nga uji, kamera poashtu është resistente ndaj rrëzimeve në tokë deri në 2.4 lartësi dhe resistent ndaj pluhurit dhe ftohtësis deri në -10 ° C. Për më tepër, me lenten e fuqishme, e lehtë dhe kompakte me sensorin 16 million piksel CMOS, ju mund të shijoni imazhe të qarta dhe të mprehta çdo herë, madje edhe nën dritë të ulët. Nëse doni ta përdorni fokusin, atëherë kamera ka zmadhim optik 5x që mund të zgjerohet deri në 10x përmes Dynamic Fine Zoom. Fotografimi përfekt nuk është vetmja gjë që mund të bëj kjo kamerë. Ju poashtu mund të bëni video 4K UHD me 30 fps ose Full HD vetëm me një prekje të butonit. SnapBridge mban një lidhje të përhershme midis kamerës dhe një celular ose tablet. SnapBridge përdor teknologji Bluetooth të ulët të energjisë për të lidhur përgjithmonë kamerën deri në pesë pajisje të zgjuara përgjithmonë, duke ju lejuar të transferoni automatikisht të gjitha imazhet menjëherë pasi të merren. Imazhet e transferuara rishikohen automatikisht në një madhësi më të vogël dhe mund të redaktohen në çdo aplikacion. Përveç SnapBridge, mund të përdorni gjithashtu Wi-Fi të integruar për transferimin e të dhënave. Kamera mbështet kartat e memories SD, SDHC dhe SDXC. Ka memorie të brendshme përafërsisht 99 MB. Blic të integruar. Lidhësit: lidhës USB micro, Hi-Speed ??USB, lidhës HDMI micro lloji D. Wi-Fi IEEE 802.11b / g dhe Bluetooth v4.1. Ka bateri të rikarikueshme Li-ion EN-EL12. Koha e karikimit përafërsisht 2 orë e 20 minuta. Jetëgjatësia e baterisë përafërsisht 280 fotografi. Dimensionet 11.5 x 66 x 29 mm. Pesha 231 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089558242
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
21,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
VQA070K001
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, optik
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSDXC, SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
11,5 x 66 x 29
Pesha me pajisje shtesë [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Nikon Coolpix W300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE