Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë Nikon Coolpix W300 Holiday kit, portokalli

Kodi i produktit:
218613
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Mbështetje për 4K / UHD:
WiFi:
Video incizues:
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

504.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 42.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera digjitale Nikon Coolpix iu mundëson të kapni imazhet me kualitetin më të lartë nëpërmjet senzorit CMOS me 16 mil piksela i cili kombinohet me 5x optical zoom. Kamera ka GPS,Glonass QZSS, ekranin LCD me 920,000 piksela, hapësirë për kartela memorie SD, SDHC dhe SDXC, portet microUSB, USB, HDMI, microD, teknologjitë Wi-Fi, Bluetooth, baterinë me kapacitet deri në 280 shkrepje dhe vjen me ngjyrë portokalli. Në pako përfshihet dhe çanta 20L rezistente ndaj ujit me plot hapësira për ruajtjen e gjësendeve të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
4,9
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089558310
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
21,5
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
VQA071K001
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, optik
Madhësia maksimale e fotos [piksel]:
4608 x 3456
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSDXC, SD, SDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Portokalli
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
11,5 x 66 x 29
Pesha me pajisje shtesë [g]:
231
Prodhuesi:
Nikon
Rezistente ndaj ujit:
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizator optik:
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
5

Bashkangjitja Kamerë Nikon Coolpix W300 Holiday kit edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE