Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Olympus E-M1 Mark II, e zezë

Kodi i produktit:
258868
Audio incizues:
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

1587.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 132.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë profesionale OM-D me pajisje të nivelit të lartë, me një gamë të teknologjive të reja dhe veçorive që në mënyrë të drejtpërdrejtë ndryshojnë aftësinë tuaj për të krijuar fotografi të jashtëzakonshme dhe unike. Qnedra kryesore e kamerës është një sensor 20.4 MPx Live-MOS dhe një procesor i avancuar i imazhit TruePic VIII. Kjo dyshe i jep kamerës ndjeshmërisë më të mirë në dritë të ulët me një gamë dinamike më të madhe. Rezultati është cilësi më e lartë e imazhit në një gamë më të gjerë të kushteve të ndriçimit. Kjo kamerë vjen me 50M High Res Shot. Kjo përfshin bërjen e një rendi prej tetë kornizash dhe pastaj lidhjen e tyre në një kornizë të vetme, duke krijuar një foto mahnitëse prej 50 megapikselësh. Ky është një tipar ideal për fotografimin e artit, peizazheve dhe zhanreve të tjera. Kamera ju ofron përgjigje tepër të shpejta dhe performancë të jashtëzakonshme për të bërë deri në 60 korniza për sekond. Përveç fotografive me kualitet të lartë, ju mund të krijoni lehtësisht edhe videoklipe mahnitëse 4K dhe C4K. Me aftësinë për të përzgjedhur një shpejtësi kornize prej 30 fps ose 24 fps dhe një shpejtësi maksimale prej 237 Mbps, ju mund të regjistroni në një standard të kinemasë dixhitale 4K. Përveç karakteristikave teknike dhe funksionale, kamera do t'ju habisë me dizajnin e saj të fortë, i cili siguron që të përdoret në të gjitha rrethanat, madje edhe në kushtet më të vështira. Kamera mund të përballojë me lehtësi të ftohtin, pluhurin dhe ujin ose kushte të pafavorshme atmosferike. Kamera ka ekran me prekje 3" LCD, mbështetje të kartelës SD, HDMI Type D, USB, Wi-Fi dhe bateri BLH-1 Lithium-Ion. Dimensionet e kamerës janë 134.1 x 90.9 x 68.9 mm dhe peshon 574 g (duke përfshirë bateritë dhe kartelën e memories), kurse 498 g vetëm trupi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Micro 4/3
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4545350050849
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG, MOV, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
17.3
Kodi:
V207060BE000
Lansuar:
6. 4. 2019
Lartësia e senzorit [mm]:
13
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
Live MOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronik, mekanik
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
134,1 x 90,9 x 68,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
574
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
498
Prodhuesi:
Olympus
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20.4
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 037 000
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Kamerë Olympus E-M1 Mark II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE