Kamerë Panasonic Lumix DMC-FZ82

325.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.12€ në muaj  

212790
3 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
5,9
Audio incizues:
Po
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
5025232862825
Formatet e fajlleve:
AVCHD, DPOF, JPEG, MP4, MPO, RAW
Fotografi 3D:
Po
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
215
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3,58
Kodi:
DC-FZ82EP-K
Lansuar:
29. 4. 2017
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
130,2 × 94,3 × 119,2
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
616
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
18,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Stabilizues imazhi:
Po
Video incizues:
Po
Viewfinder optik/elektronik:
Po
WiFi:
Po
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
60

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Kamerë Panasonic Lumix DMC-FZ82 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera