Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për automjet MIO MiVue C310

Kodi i produktit:
208754
Apertura maksimale e lentes:
2,4
Apertura minimale e lentes:
2,4
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
86.50 
Ju kurseni : 5.00   (6%)
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MiVue C310 është një kamerë kompakte, diskrete dhe me peshë të vogël. Kamera 720p HD mund t'i xhirojë udhëtimet tuaja duke funksionuar si një dëshmitar okular personal në rrugë. Në rast të ndonjë aksidenti, gjithmonë do t'i keni xhirimet e asaj që ka ndodhur. Me ndihmën e aplikacionit që posedon MiVue, ju mund t'i shpërndani xhirimet në Facebook dhe YouTube. Kamera posedon G-sensor treboshtor, auto xhirim nga momenti i ndezjes së veturës, si edhe ekran prej 2.3 inç.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,4
Apertura minimale e lentes:
2,4
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
442N52600003
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
64.6 x 65.2 x 28.5
Pesha [g]:
63
Prodhuesi:
Mio
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për automjet MIO MiVue C310 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE