Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues RivaCase RIVAPOWER 4122 BD1 2,4A/ 2 USB + kabllo microUSB, të zeza

Kodi i produktit:
272248
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260403571408
Energjia maksimale A:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues ka dy porte USB me tenson dalës 2.4 A dhe mund të karikoj dy pajisje njëkohësisht. Përfshin kabllo microUSB me gjatësi 1.2 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4260403571408
Energjia maksimale A:
2.4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
RP-WA4122-BD1
Lansuar:
11. 10. 2019
Lidhësit:
USB
Numri i lidhësve USB:
2
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE