Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Arozzi Verona Pro V2, e zezë

Kodi i produktit:
229360
Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
769498678152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
369.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
70
EAN:
769498678152
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
VERONA-PRO-V2-CB
Korniza:
Plastik
Lansuar:
27. 1. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
70
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
22
Prodhuesi:
Arozzi
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige Arozzi Verona Pro V2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE