Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrige DXRacer Tank OH/TS30/N, zezë

Kodi i produktit:
238919
EAN:
2000001126615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi i prodhuesit:
OH/TS30/N

Si të porosisim në Gjirafa50?

582.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DXRacer Tank OH / TS30 / N është karrikja e përsosur për gamera profesional, punëtor që shumicën e kohës e kalojnë në zyrë dhe përdorues të pasionuar të kompjuterit që rrijnë me orë të tëra dhe dëshirojnë të kenë rehati maksimale përgjatë tërë kohës. Karrikja është e ndërtuar me material të butë dhe rehatshëm që do të eliminoj dhimbjen e kurrizit dhe t'ju rris efiçiencën në aktivitetet tuaja. Produkti është i ndërtuar nga kornizat e brendshme të çelikut të fortë, sfungjeri i butë dhe lëkura PU e kualitetit të lartë si mbulesë, mund të anohet deri në 150 shkallë, ka pistonin e kualitetit të lartë që ju mundëson të rregulloni lartësinë sipas nevojës dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2000001126615
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
200
Kodi i prodhuesit:
OH/TS30/N
Korniza:
Metal
Lansuar:
23. 6. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
110
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
35
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrige DXRacer Tank OH/TS30/N edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE