Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrike DXRacer Drifting OH/DH61/NWB, e zezë / bardhë / kaltër

Kodi i produktit:
238867
EAN:
2000000811918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
OH/DH61/NWB

Si të porosisim në Gjirafa50?

369.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DXRacer Drifting OH / DH61 / NWB është karrikja e përsosur për gamera profesional, punëtor që shumicën e kohës e kalojnë në zyrë dhe përdorues të pasionuar të kompjuterit që rrijnë me orë të tëra dhe dëshirojnë të kenë rehati maksimale përgjatë tërë kohës. Karrikja është e ndërtuar me material të butë dhe rehatshëm që do të eliminoj dhimbjen e kurrizit dhe t'ju rris efiçiencën në aktivitetet tuaja.


Produkti është i ndërtuar nga kornizat e brendshme të çelikut të fortë, sfungjeri i butë dhe lëkura PU e kualitetit të lartë si mbulesë, mund të anohet deri në 150 shkallë, ka pistonin e kualitetit të lartë që ju mundëson të rregulloni lartësinë sipas nevojës dhe vjen me ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrën e bardhë dhe të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
2000000811918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
130
Kodi i prodhuesit:
OH/DH61/NWB
Korniza:
Metal
Lansuar:
22. 6. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, kaltër, bardhë
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrike DXRacer Drifting OH/DH61/NWB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE