Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karrike DXRacer Queen OH/QD01/NR, e zezë / kuqe

Kodi i produktit:
238869
EAN:
6949531974814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
90
Kodi i prodhuesit:
OH/QD01/NR

Si të porosisim në Gjirafa50?

286.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DXRacer Queen OH / QD01 / NR është karrikja e përsosur për gamera profesional, punëtor që shumicën e kohës e kalojnë në zyrë dhe përdorues të pasionuar të kompjuterit që rrijnë me orë të tëra dhe dëshirojnë të kenë rehati maksimale përgjatë tërë kohës. Karrikja është e ndërtuar me material të butë dhe rehatshëm që do të eliminoj dhimbjen e kurrizit dhe t'ju rris efiçiencën në aktivitetet tuaja. Produkti është i ndërtuar nga kornizat e brendshme të çelikut të fortë, sfungjeri i butë dhe lëkura PU e kualitetit të lartë si mbulesë, mund të anohet deri në 150 shkallë, ka pistonin e kualitetit të lartë që ju mundëson të rregulloni lartësinë sipas nevojës dhe vjen me ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrën e kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6949531974814
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
90
Kodi i prodhuesit:
OH/QD01/NR
Korniza:
Plastik
Lansuar:
22. 6. 2018
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Pesha [kg]:
28
RAM:
Metal

Bashkangjitja Karrike DXRacer Queen OH/QD01/NR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE