Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie ADATA SDXC ,256GB

Kodi i produktit:
215979
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
ASDX256GUII3CL10-C
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
208.50 
Ju kurseni : 43.00   (21%)
165.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories ADATA SDXC janë kartela me shpejtësi të madhe dhe performancë të lartë. Falë shpejtësisë dhe kapacitetit të tyre prej 256GB këto kartela mund të përdoren në shumicën e pajisjeve, duke përfshirë këtu telefonat e mençur, tabletët dhe kamerat. Kjo kartë ofron shpejtësi deri në 275 MB / s për lexim dhe 155 MB / s për shkrim si dhe i përket klasës UHS 3. Gjithashtu mbështetë fotot dhe videot me kualitet të lartë Ultra H 8K, 4K, 3D, VR dhe 360 °. Karta është rezistente ndaj ujit dhe temperaturave ekstreme si dhe rrezeve UV. Bashkë me të vjen edhe një adapter SD brenda së cilës vendoset karta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
ASDX256GUII3CL10-C
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie ADATA SDXC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE