Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston microSDHC, 16GB, UHS-I, U3

Kodi i produktit:
209338
EAN:
7406172660234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDCG/16GBSP
Prodhuesi:
Kingston

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 
Ju kurseni : 1.00   (7%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories microSDHC nga kompania Kingston është kartë me kapacitet dhe performancë të jashtzakonshme. Kjo kartë memorie përdoret sidomos për kamera digjitale, telefona dhe pajisje PDA. Ju mund të punoni me të edhe në ndonjë kompjuter standard. Karta ka kapacitet 16GB dhe ofron performancë me shpejtësi prej 30Mbps (Klasa 3), kurse të dhënat shkruhen me 45MB/s dhe lexohen me 90MB/S. Veçanti e kësaj karte është qëndrueshmëria dhe rezistenca ndaj goditjeve, dridhjeve dhe temperaturave ekstreme nga -25 deri në 85 ° C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172660234
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDCG/16GBSP
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE