Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 64GB 160MB / s

Kodi i produktit:
144094
EAN:
619659102463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-064G-X46
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
125.50 
Ju kurseni : 28.00   (22%)
97.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories SanDisk Extreme Pro janë dizajnuar veçanërisht për pajisjet portative. Karakterizohen me përmasa të vogla, konsumim të ulët të energjisë, qëndrueshmëri të lartë dhe shpejtësi të lartë. Këto karta mund të përdoren në kamera digjitale, PDA dhe laptopë. Kartat janë rezistente ndaj goditjeve, temperaturave dhe ujit. Kartat kanë shpejtësi transferimi prej 160 MB / s që e bën punën tuja më efikase. Kanë kapacitet prej 64GB që iu ofron hapësirë të mjaftueshme për foto dhe video të kualitetit të lartë. Përshtatet lehtë me kompjuterët standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659102463
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDCFXPS-064G-X46
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme Pro 64GB 160MB / s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE