Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Extreme, 128GB, 100MB/s

Kodi i produktit:
216317
EAN:
619659156046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDSQXAF-128G-GN6AA
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
85.50 
Ju kurseni : 36.00   (42%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories SDXC SanDisk Micro ka madhësi 128GB, 100MB/s dhe është e qëndrueshme ndaj goditjeve, ujit si dhe temperaturave ekstreme. Në pako përfshihet edhe një SD adapter për të futur kartelën në hapësirat klasike të SD kartelave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659156046
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDSQXAF-128G-GN6AA
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Extreme edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE