Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SDHC SanDisk Extreme Pro, UHS-I (U3), 32GB

Kodi i produktit:
202535
EAN:
619659147655
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDXXG-032G-GN4IN
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 10.00   (34%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Extreme Pro është kartë memorie SDHC me kapacitet të lartë prej 32GB dhe karakterizohet me dimensione kompakte, konsumim të vogël të energjisë, siguri si dhe mundësinë qasjes së shpejtë në të dhënat e ruajtura. Kjo kartë është e përshtatshme për kamera por mund të përdoret edhe në pajisje të tjera. Për sa i përket shpejtësisë, kjo kartë bën pjesë në kartat UHS-I (U3) përkatësisht i takon Klasës 10 me shpejtësi minimale të transferit prej 10 MB / s duke mundësuar shpejtësi të leximit / shkrimit të të dhënave prej 95 / 90 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659147655
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDXXG-032G-GN4IN
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk Extreme Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE