Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Transcend CompactFlash 133 x 4GB

Kodi i produktit:
111240
EAN:
760557810308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GCF133
Prodhuesi:
Transcend

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 5.00   (20%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo memorie ka kapacitet prej 4GB, ofron shpejtësi të transferimit preh 21.5 MB / s. Këto karta janë përshtatshme për kamera digjitale dhe video kamera. Mund të përdoren edhe në PDA dhe laptopë. Ju mund të punoni me to në kompjuterë standard përmes adapterit të përshtatshëm. Këto karta janë shumë të qëndrueshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557810308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4
Kodi i prodhuesit:
TS4GCF133
Prodhuesi:
Transcend

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend CompactFlash 133 x 4GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE