Kartë memorie Transcend Micro SDHC , 16GB

Kodi i produktit:
111234
EAN:
760557821410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDC10
Prodhuesi:
Transcend

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 
Ju kurseni : 2.00   (21%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Micro Secure Digital High-Capacity kartë memorie nga Transcend, janë ndër produktet më të njohurat falë performancës dhe çmimit të mirë që kanë. Mund të aplikohet në pajisjet tuaja mobile, MP3, tablet etj. Mund të zgjedhni secilën nga llojet e ndryshme të klasave për shpejtësi dhe kapacitet. Kartë memoria microSDHC i takon klasës 10, që nënkupton një shpejtësi të garantuar prej 10 Mb/s. Falë kapacitetit të fortë që e ka mundëson 16 GB, ky model ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtje dhe bartje të të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557821410
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
TS16GUSDC10
Prodhuesi:
Transcend
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 10 (10MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Transcend Micro SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE