Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC

Kodi i produktit:
278796msi
EAN:
824142191484
Modeli:
GeForce® RTX 2070 SUPERTM VENTUS OC
Teknologjia:
PCI Express x16 3.0
Shpejtësia e memories Gbps:
14
Rezolucioni maksimal digjital:
7680x4320

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
569.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kartelë grafike për gaming përfshin një numër të gjerë të teknologjive të avancuara të përdorura, të cilat e bëjnë këtë produkt ideal për përdorim në një kompjuter të ri ose ekzistues.

Përfshin memorie të tipit GDDR6 me kapacitet prej 8GB në frekuencë prej 1785MHz, e cila ofron imazhe me rezolucion digjital UHD dhe HDR. Posedon memorie bus 256- bit dhe ndërfaqe 3x DisplayPort 1.4 dhe 1x HDMI 2.0b, Ofron mbështetje për teknologjitë VR Ready dhe G-SYNC.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse kartela stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
824142191484
Frekuenca MHz:
1785 (Boost)
G-Sync:
Konektorët për furnizim me energji:
6-pin x 1 / 8-pin x 1
Konsum të energjisë W:
215
Mbështetje për DirectX:
12 API
Mbështetje për HDCP:
2.2
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Memoria:
8GB GDDR6
Memoria Bus:
256-bit
Modeli:
GeForce® RTX 2070 SUPERTM VENTUS OC
Përmasat e kartelës mm:
257 x 127 x 41
Porte dalëse:
DisplayPort x 3 (v1.4) / HDMI 2.0b x 1
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni maksimal digjital:
7680x4320
Shpejtësia e memories Gbps:
14
Teknologjia:
PCI Express x16 3.0
VR Ready:

Bashkangjitja Kartelë grafike GeForce RTX 2070 SUPER VENTUS OC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE