Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike GIGABYTE Radeon RX 560 Gaming OC 4G, 4GB GDDR5

Kodi i produktit:
223700
AMD CrossFire:
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
7000
Shpejtësia e çipit grafik [MHz]:
1234
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
AMD

Si të porosisim në Gjirafa50?

199.50 
Ju kurseni : 20.00   (10%)
179.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartela grafike GIGABYTE Radeon RX 560 është e përkryer për gaming. Ka një slot PCle 3.0 për lidhje me pllakën amë, ofron frekuenca deri në 1176/1234 MHz, 4 gigbitë memorie me frekuencë 7000 MHz dhe 128bit. Për lidhjen me monitor ka një slot DVI-D, një HDMI, dhe një DisplayPort. Teknologjitë shtesë që ofron janë: OpenGL 4.5, DirectX 12, AMD Eyefinity, dhe HDR. Kartela zë poashtu, dy slote dhe ka gjatësi 190mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFire:
AMD Eyefinity:
Çip grafik:
Radeon RX 560
DisplayPort:
EAN:
4719331301828
Formati i akumuluesit të nxehtësisë (heatsink):
2-Slot
FreeSync:
Ftohës:
Aktiv
Furnizimi i rekomanduar me energji elektrike (minimum) [W]:
400
Furnizues i jashtëm i energjisë elektrike:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kartës [m]:
190
HDMI:
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
128
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kodi i prodhuesit:
GV-RX560GAMING OC-4GD
Lansuar:
7. 10. 2017
Lidhës për furnizim me energji:
1x 6pin PCIe
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Numri :
1024
Numri i porteve DisplayPort:
1
Numri i porteve DVI:
1
Numri i porteve HDMI:
1
Për t'u përdorur në:
Klasë mesatare
Pixel Shader Version:
4
Port dalës DVI:
Procesi i prodhimit [nm]:
14
Prodhuesi:
GIGABYTE
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
AMD
Shpejtësia e çipit grafik [MHz]:
1234
Shpejtësia e memories grafike (efektive) [MHz]:
7000
Verzioni Vertex Shader:
4

Bashkangjitja Kartelë grafike GIGABYTE Radeon RX 560 Gaming OC 4G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE