Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë grafike HP Radeon Pro WX4100 4GB

Kodi i produktit:
222533
Çip grafik:
Radeon Pro WX4100
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
AMD
Prodhuesi:
HP
Për tu përdorur në:
Profesional

Si të porosisim në Gjirafa50?

345.50 
Ju kurseni : 19.00   (5%)
326.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Digjitalizimi ka evoluar në mënyrë të konsiderueshme gjatë dekadës së fundit, dhe kërkesat e krijuesve gjithashtu janë rritur. Sot, profesionistët e CAD duan një workstation fleksibil, të qetë, dhe kompakt në madhësi. Radeon Pro WX 4100 u jep atyre sasinë e duhur të performancës dhe besueshmërisë që kanë nevojë për të përfunduar punën e tyre.

Kartelë grafike e fuqishme për workstation që ofron video 5k me katër dalje mDP. Është mundësuar nga rrjeti Radeon Pro WX 4100 me procesorë 1024 transmetuesish. Frekuenca bazë GPU është 1125 MHz (në 1201 MHz). Me një memorie GDDR5 4 GB, është e lidhur me 128 bit bus.

Posedon 4 x mDp dhe mbështet DirectX 12, OpenGL 4.5, OpenCL 2.0 dhe Vulkan 1.0 APIs.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çip grafik:
Radeon Pro WX4100
EAN:
1907806125076
Formati i akumuluesit të nxehtësisë (heatsink):
1-Slot
Frekuenca e grafikës [MHz]:
1201
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e kabllos vazhduese (Max) [W]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i memories Bus [bit]:
128
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kartë grafike 'Low Profile':
Kodi i prodhuesit:
Z0B15AA
Lloji i memories grafike:
GDDR5
Mbështetje për DirectX:
12
Mbështetje për OpenGL:
4.5
Mini DisplayPort:
Numri :
1024
Numri i porteve DisplayPort:
4
Për tu përdorur në:
Profesional
Prodhuesi:
HP
Prodhuesi i çipit grafik (GPU):
AMD
Shpejtësia Bus e PCIe:
16+

Bashkangjitja Kartelë grafike HP Radeon Pro WX4100 4GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE