Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus 256GB UHS-I U3 + përshtatës SD

Kodi i produktit:
220019
EAN:
8806088676531
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartelë memorie e shpejtë e llojit micro SDHC UHS-I me një kapacitet prej 256 gigabajt me një shpejtësi minimale prej 3 0 megabajt / sek, UHS-I (U3) me shpejtësi leximi deri në 100 megabajt / sek dhe shkrimi 90 megabajt / sek. Përfshihet një përshtatës SD.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8806088676531
Prodhuesi:
Samsung

Bashkangjitja Kartelë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus 256GB UHS-I U3 + përshtatës SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE