Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Sharkoon NIGHT SHARK RGB, RGB LED, me xham, i zi

Kodi i produktit:
244299
EAN:
4044951026258
Numri i hapësirave për karta:
7
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 240mm, slot i përparëm 280mm, slot i poshtëm 360mm
Prodhuesi:
Sharkoon

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
105.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sharkoon NIGHT Shark është kasë për fansat e videolojërave pasi që është pajisur me një mori karakteristikash për t'ju mundësuar që të ndërtoni sistemin kompjuterik sipas dëshirës tuaj.

Kasa vjen e përshtatur për pllakat amë të formatit mini-ITX, mATX, ATX dhe E-ATX, mbvan 1x hapësirë 5.25" të jashtme, 3x 3.5" hapësirë të brendshme dhe 5x të brendshme 2.5" për HDD / SSD, është pajisur me portet 2x USB 3.0 dhe 2x USB 2.0 dhe është ndërtuar me madhësi 503 x 210 x 475 mm (Mid-Tower).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4044951026258
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
3x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16+
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
42
Kodi i prodhuesit:
4044951026258
Lansuar:
8. 9. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
8
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (5x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, Kontroller LED, Filter për pluhuri, Panele anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
503 x 210 x 475
Pesha [kg]:
8,44
Prodhuesi:
Sharkoon
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 240mm, slot i përparëm 280mm, slot i poshtëm 360mm
Ueb-i i prodhuesit:
Sharkoon.com
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x120mm, përparëm 2x120mm, poshtëm 3x120mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë Sharkoon NIGHT SHARK RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE