Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter Dell G5 Gaming, Intel Core i5, 8GB RAM DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super, i zi

Kodi i produktit:
321294
Besueshmëria:
100 %
RJ-45:
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

989.50 
Ju kurseni : 39.58   (4%)
949.92 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.16 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
DisplayPort:
Drive Optik:
Není
DVI:
EAN:
5397184572214
Energjia elektrike maksimale W:
500
Frekuenca e memories MHz:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
169
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1660 Super
Kodi:
D-5000-N2-502K
Lartësia mm:
367
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Memoria maksimale GB:
128
Memorie e brendshme GB:
1 256
Model procesoru:
10400F(2.9/4.3GHz 6-bërthama/12-threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
5
Paměťové sloty:
4 (2 të lira)
Pesha kg:
8.2
Počet pevných disků:
2
Počet USB 3.13.2 Gen 1 Type-C:
1
Prodhuesi:
Dell
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut rpm:
7 200
Sistemi Operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Systém chlazení:
Vzduchem
Trashësia mm:
308
Typ pevného disku:
SSD + HDD
Typ procesoru:
Intel Core i7
Typ SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Verzioni i Bluetooth:
V5.0
Vnabídce od:
15. 6. 2021
Vendi i origjinës:
Ireland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE