Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kompjuter MSI Nightblade MI3 8RC-014EU, Intel Core i5, 8GB RAM, 2x 128GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1060, i zi

Kodi i produktit:
236299
Bluetooth:
Pesha [kg]:
6,4
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1085.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 90.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI Nightblade është kompjuter që do ju mundësoj të luani videolojëra pa limitim dhe me eksperiencë e nuancë të realistikes dhe avantazh të përgjithshëm mbi kundërshtarët tuaj. Stili i tij unik dhe i bukur do ju komplementoj sistemin tuaj për gaming dhe performanca stabile e konsistente nuk do ju zhgënjej. Produkti është i pajisur me procesorin 6 bërthamësh Intel Core i5-8400 i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, si dhe kartelën grafike NVIDIA GeForce GTX 1060 me 6GB memorie GDDR5 për imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe shpejtësi të lartë kompjuterike. Poashtu, kompjuteri mban 128GB SSD dhe 2TB HDD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori portesh USB (2.0, 3.0 / 3.1 Gen 1, 3.1 Gen 1 Type-C), portin audio jack dhe portin për mikrofon, portin Gigabit Ethernet dhe HDMI, ka sistemin e ftohjes Silent Storm 3, sistemin e zërimir Audio Boost dhe Nahimic 2, mban sistemin operativ Windows 10 Home dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
DisplayPort:
Drive optik:
DVD
DVI:
Energjia elektrike maksimale [W]:
350
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
128
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
6144
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1060
Kodi i prodhuesit:
Nightblade MI3 8RC-014EU
Lansuar:
5. 5. 2018
Lartësia [mm]:
342
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8400(2.8/4GHz 6 bërthama / 6 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Pesha [kg]:
6,4
Prodhuesi:
MSI
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Trashësia [mm]:
268
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:
VR Ready:

Bashkangjitja Kompjuter MSI Nightblade MI3 8RC-014EU edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE