Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë PlayStation 4 Slim, 500GB, e zezë

Kodi i produktit:
246384
EAN:
711719407775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
PS719407775
Lansuar:
10. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
379.50 
Ju kurseni : 90.00   (24%)
289.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Konzolë PlayStation 4 Slim me një procesor 8-core AMD Jaguar x86-84 me konsum të ulët të energjisë, duke plotësuar memorjen e unifikuar të sistemit të 8 GB GDDR5 dhe përshpejtuesin e grafikës me performancë të lartë AMD Radeon 1.84 TFLOPS. Të dhënat e përdoruesit mund të ruhen në një disk të integruar 500 GB. Disk i lexueshëm vetëm për BD / DVD (BV 6x CAV, DVD 8x CAV).

Hyrjet dhe daljet: 2x porte UUSB type 3.1 dhe AUX. Nga lidhja e rrjetit mund të përdoret 1x Ethernet, Wi-Fi IEEE 802.11 a / b / g / n / ac dhe Bluetooth v4.0. Furnizimi me energji elektrike AC 100-240 V, 50/60 Hz. Konsumi maksimal i energjisë 165W AV dalje: Porti i jashtëm HDMI mbështet HDR. Kontrolleri wireless i lojës DualShock 4 v2 i përfshirë.

Vlerësimet

Porosia e pranuar ka qene ne rregulle dhe pa defekte.
Shume i kenaqur me kete produkt
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
711719407775
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
PS719407775
Lansuar:
10. 10. 2018
Lloji:
PS4 Slim
Lloji i konzolës:
PS4
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Konzolë PlayStation 4 Slim edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE