Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Konzolë XBOX ONE S All-Digital, 1TB, + Minecraft, Fortnite, Sea of Thieves, e bardhë

Kodi i produktit:
269061
Besueshmëria:
100 %
EAN:
889842529081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
NJP-00059

Si të porosisim në Gjirafa50?

299.50 
Ju kurseni : 30.00   (10%)
269.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem lojërash ofron përvojë të përsosur argëtimi. Mbështet plotësisht videon 4K UHD dhe cilësinë HDR. Është 40% më i vogël sesa paraardhësi i tij dhe ka kapacitet 1TB.

Përfshin poashtu kontroller me wireless dhe kupon për lojërat: Minecraft, Fortnite dhe Sea of Thieves.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
889842529081
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i HDD-së GB:
1000
Kodi:
NJP-00059
Lansuar:
5. 9. 2019
Lloji:
Xbox ONE S All-Digital
Lloji i konzolës:
XBOX ONE
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Bashkangjitja Konzolë XBOX ONE S All-Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE