Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Apple EarPods me lidhës Lightning

Kodi i produktit:
198311
Besueshmëria:
92 %
EAN:
1901980017332
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MMTN2ZM/A
Lansuar:
13 Shtator 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për produktet e veta me stil, Apple njëherësh ofron edhe aksesorë, siç janë kufjet Apple EarPods, të pajisura me kontrollues dhe mikrofon. Këto janë kufje klasike me ngjyrë të bardhë, të cilat kanë zërim të shkëlqyer me të cilin do të kënaqeni duke e dëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Kufjet e kanë kontrolluesin në kabllo për të pranuar apo për t'i ndërprerë telefonatat, si edhe për ta kontrolluar muzikën dhe videot. Ju nuk keni nevojë ta nxirrni telefonin për të pranuar një telefonatë, atë mund ta realizoni duke i mbajtur kufjet në veshë. Në këtë ofertë, janë Apple EarPods të pajisura me lidhës Lightning, prandaj ato funksionojnë me të gjitha pajisjet që kanë lidhës Lightning dhe mbështesin iOS 10 ose më të rinj, duke përfshirë iPod touch, iPad dhe iPhone.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
92 %
EAN:
1901980017332
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MMTN2ZM/A
Lansuar:
13 Shtator 2016
Mikrofon:
Integruar
Prodhuesi:
Apple

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE