Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Lenovo Legion H300, të zeza

Kodi i produktit:
262544
EAN:
193268735217
Lojë:
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Prodhuesi:
Lenovo
Pesha g:
320

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufje për gaming me zë të pastër e kumbues, të pajisura edhe me mikrofon dhe dizajn modern e tejet të qëndrueshëm. Kanë kornizë nga metali cilësor dhe mikrofon që ndal zërat nga jashtë. Funksionojnë në frekuencat 20 Hz - 20 kHz, kanë impedancë 32 Ohms +/- 15% dhe ndjeshmëri 99 dB +/- 3 dB. Mikrofoni ka ndjeshmëri prej -40.5 dB +/- 3 dB dhe funksionon në frekuencat 100 Hz - 10 kHz. Kablloja është e gjatë 1.8 m dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
193268735217
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.8
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
GXD0T69863
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
11. 6. 2019
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lidhësit:
2
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Madhësia e altoparlantëve mm:
50
Mikrofon:
E rregullueshme, rrëshqitëse
Ndjeshmëri dB - SLP:
99
Pesha g:
320
Prodhuesi:
Lenovo
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE