Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje MSI Immerse GH60, të zeza

Kodi i produktit:
229806
EAN:
4719072545444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
S37-2100990-Y86

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këto janë kufje unike lojrash që ju japin rehati të plotë. Ato janë ideale për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar dhe për të luajtur lojëra kompjuterike për orë të gjata. Falë dizajnit më të rehatshëm dhe izolimit të përsosur të mjedisit ju do të dëgjoni vetëm atë që dëshironi.

Izolimi më i mirë i zërit

Kufjet MSI Immerse GH60 janë një shtesë e lojrave që ju jep komoditet të madh në prodhim të pastër të zërit. Ato janë të bazuara në shndërrues të fuqishëm 50 mm Hi-Res audio. Kufjet e gjera të bëra me material të cilësisë së lartë, ofrojnë komoditet të lartë dhe izolim të lartë të zërit.

Tingull të saktë

Me certifikimin audio Hi-Res, mund të jeni të sigurtë që do të merrni zërin më të saktë për lojëra, filma dhe muzikë.

Mikrofon i përshtatshëm

Kufjet kanë një mikrofon të përshtatshëm dhe kontroll kabllor. Mikrofoni transmeton tingullin e përkryer të zërit tuaj në gjuhën natyrale.

Vetitë kryesore

Kufjet me altoparlantë 50mm ofrojnë audio të pastër Hi-Res. Gama e frekuencave të kufjeve është 20 Hz - 40 kHz, rezistenca 32 ohms dhe ndjeshmëria 96 dB ± 3 dB. Një mikrofon i përshtatshëm me një gamë frekuence prej 100 Hz - 10 kHz dhe një ndjeshmëri prej -40 dB ± 3 dB siguron një fjalim të qartë dhe të dallueshëm zëri. Lidhja mund të bëhet duke përdorur një kabllo prej 2 m me një lidhës ari prej 3.5 mm. Paketa përfshin një mbrojtëse praktike dhe pad të zëvendësueshëm të veshëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072545444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
2
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
S37-2100990-Y86
Lansuar:
1. 2. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Headset, Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
96
Prodhuesi:
MSI
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE