Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje Plantronics RIG 100HX, e zezë

Kodi i produktit:
227296
EAN:
5033588050810
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
209180-05
Lansuar:
5. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5033588050810
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
209180-05
Lansuar:
5. 12. 2017
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Lojë:
Mikrofon:
Ndjeshmëri dB - SLP:
111
Pesha g:
110
Prodhuesi:
Plantronics
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE